Windforce logo
Home of the Windflower Sol-Vindteknik
Partners

Återförsäljare

Västra Götalands Län
Vallebygdens Energi Företag: Vallebygdens Energi
Kontakt: Thomas Karlsson
Tel: 0511- 645 20
Email: thomas@vallebygdens.se
Web: http://www.vallebygdens.se
Globalhus Företag: Globalhus
Kontakt: Thomas Johansson
Tel: 0708-63 59 34
Email: thomas.johansson@globalhus.se
Web: http://www.globalhus.se
Labbås El Företag: Labbås El
Kontakt: Kent Johansson
Tel: 070-866 02 33
Email: kent@labbasel.se
Web: http://www.labbasel.se
Medsolen Företag: Medsolen
Kontakt: Leif Svantesson
Tel: 0767-83 03 62
Email: svantesson@medsolen.se
Web: http://www.medsolen.se
Södermanlands län
Egen El Företag: Egen El
Web: http://egenel.etc.se
Örebro Län
IOS El Företag: IOS El
Kontakt: Inge Olsson
Tel: 0586-456 60
Email: inge@ios-el.se
Web: http://www.ios-el.se
Skåne Län
24 Volt Företag: 24 Volt
Kontakt: Göran Lengqvist
Tel: 070-607 56 88
Email: goran@24volt.eu
Web: http://24volt.eu
Jämtlands län
Mats Åkermo Företag: F:a Mats Åkermo
Tel: 0702-54 30 07
Email: macao@bredband2.com
Norge
Esten Esten
Web: http://www.okologisklofoten.blogspot.no
Miljøbygg Norge as Företag: Miljøbygg Norge as
Kontakt: Bjørn Brennås
Tel: +47 735-27-600 +47 928-16-155
Email: info@miljobyggnorge.no
Web: http://www.miljobyggnorge.no
Gauldal Smart Energi AS Företag: Gauldal Smart Energi AS
Kontakt: John Reese
Tel: +47 905 78 431
Email: john.reese@gsmart.no
Web: http://www.gsmart.no

För att verkligen kunna göra något åt jordens klimatproblem behövs ett brett samarbete. Vi på Windforce är alltid öppna för nya infallsvinklar och idéer utifrån. Representerar du ett företag, kommun, organisation eller någon annan som vill göra skillnad för ett bättre klimat får du gärna kontakta oss.
Ibland finner man synergieffekter där man minst anar det.